جزئیات خبر
تاریخ ایجاد: شنبه 24 فروردین 1392 تعداد بازدید: 3607 تعداد نظرات ارسالی: 1 نویسنده: host
شرکت آبفاي گيلان در سال ۹۱ موفق به کسب سه گواهينامه بين المللي ISO شد
به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ، مسعود مهدی پور معاون برنامه ریزی و منابع انسانی این شرکت از اخذ سه گواهینامه بین المللی ISO از شرکت QS-Cert خبر داد.

معاون برنامه ریزی و منابع انسانی شرکت آبفای گیلان با اشاره به اخذ سه گواهینامه بین المللی ISO افزود: شرکت آبفای گیلان در راستای استقرار سیستم های نوین مدیریتی در سال ۱۳۹۱ موفق به اخذ سه گواهینامه بین المللی با استانداردهای ISO ۹۰۰۱:۲۰۰۸ ، ISO ۱۴۰۰۱:۲۰۰۴ و OHSAS ۱۸۰۰۱:۲۰۰۷ در بخشهای سیستم مدیریت کیفیت ، مدیریت زیست محیطی و مدیریت ایمنی و بهداشت شغلی در قالب سيستم‌هاي مديريت كيفيت يکپارچه مبتني بر استانداردهاي (IMS) گردید .

مهدی پور ضمن تشریح سیستم مدیریت کیفیت که در راستای افزایش رضایت مشتری است خاطرنشان کرد: سیستم مدیریت زیست محیطی نیز با مشخص کردن الزاماتی برای سازمان نسبت به توسعه و اجرای خط مشی و اهداف کلان خود با در نظر گرفتن الزامات قانونی اقدام می نماید.

وی همچنین در خصوص سیستم مديريت ايمني گفت: در سیستم مدیریت ایمنی استانداردها و الزاماتی مشخص می گردد که سازمان قادر به كنترل ريسكهاي ايمني و بهداشت شغلي بوده و عملكرد ايمني و بهداشت شغلي خود را بهبود می بخشد.

معاون برنامه ريزي و منابع انساني با ذکر این مطلب که اخذ همزمان این سه گواهینامه به منظور ارتقای کیفیت خدمات رسانی به شهروندان و بهره وری مطلوب از امکانات و افزایش کیفیت طبق استانداردهای بین المللی بوده تصریح کرد: ایجاد قابلیت دستیابی، حفظ و بهبود کیفیت، به حداقل رساندن زمان، طراحی بهتر خدمات، بهبود بهره وری و کارایی و حصول اطمینان از انطباق با الزامات قانونی و الزامات مشتری به طور مؤثر از جمله دیگر اهداف اجرای اين سیستم‌ها مي‌باشد.

 


به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان ، مسعود مهدی پور معاون برنامه ریزی و منابع انسانی این شرکت از اخذ سه گواهینامه بین المللی ISO از شرکت QS-Cert خبر داد.

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

تمام حقوق این سایت برای شرکت آبان بسپار پارسیان محفوظ است   |  طراحی: شرکت مهر پرداز  |  قوانین  |  شرایط استفاده